FOTO. Ľudia v Prievidzi: Konečne prišli normálni politici aj do nášho mesta. SHO: Ďakujeme!

Tak ako sme vám sľúbili, dámy a páni, postupne navštívime každé jedno slovenské okresné mesto a budeme s vami diskutovať o aktuálnom dianí na Slovensku, ale aj vo svete.

V nedeľu 13. júna predstavitelia nášho hnutia absolvovali diskusiu s občanmi v meste Prievidza. Na úvod podujatia zaznela štátna hymna Slovenskej republiky.

Sme veľmi radi, že občania sa aktívne zapájali do diskusie a slobodne vyjadrili svoj názor. A na ich otázky odpovedali: Róbert Švec, Štefan Polačik a Katarína Boková.

Na ďalšiu diskusiu s vami sa tešíme v nedeľu 27. júna v ďalšom okresnom meste. Podrobnosti včas uverejníme.

Pozrite si fotogalériu z ďalšie akcie pouličnej, ktorá sa tentokrát odohrala pred Mestským úradom v Prievidzi.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Nové Zámky: Covidoví zločinci Čaputová a Matovič sú nežiaduci aj na slovenskom juhu

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds