Mesiac detí v projekte Staráme sa: Potešili sa už aj deti zo Strážskeho a okresu Lučenec

Naša júnová výzva s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa je v plnom prúde a potešili sme ňou Karinku a Janka od Lučenca, a aj Nelku a Samka z mesta Strážske.

Tým sme okrem sladkostí od spoločnosti TOL – distribúcia cukroviniek, pohárov s plyšákmi od našej sympatickej kolegyne Evky z okresu Malacky, zaniesli aj knihy a kolobežku od Majky z Banskej Bystrice a aj potraviny od Zuzky zo Strážskeho.

Do rodiny z Novohradu sme zaniesli aj krásnu, chutnú čerstvú zeleninu od Zeleninárstva Rimavské Janovce, čím sme podporili slovenského pestovateľa zeleniny od Rimavskej Soboty. A v nákupoch v tomto zeleninárstve budeme, podľa možností, pokračovať, pretože považujeme za dôležité pomáhať miestnym pestovateľom a výrobcom, ktorí vytvárajú hodnoty v našich regiónoch.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac máj bol chladný! Ale v našom projekte ukázal svoju ľudskú tvár

————————-

Okres Lučenec:

Strážske:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds