FOTO. MDD 2024: Balíčkami plných dobrôt sme obdarovali už aj deti v Nitre

Priatelia, včera sme obdarovali balíčkami MDD aj deti v meste pod Zoborom. 

V rodine v nitrianskej mestskej časti Klokočina vyrastajú 3 deti: Jasmínka, Bianka a Tobias. 

Ich obetavá mama sa o ne zodpovedne stará, vedie ich k správnym životným hodnotám a my sme radi, že sme mohli deťom aj dnes vyčariť úsmev na ich tvárach. Aj vďaka vám, dámy a páni. 

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou do našej aktuálnej VÝZVY, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – PSS MDD. 

Za vaše milodary vopred ďakujem. Pomáhajme si, Slováci…

Budúci týždeň odovzdáme balíčky MDD aj deťom v okresoch Nové Zámky, Komárno…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Akcia PRÁČKA realizovaná. Aj vďaka vám…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds