FOTO. MDD 2024: Pokračujeme v rozdávaní radosti. Aj v okrese Veľký Krtíš

Kamaráti. V utorok sme odovzdali balíčky MDD deťom v Humennom TU a včera náš kolega Alexander Kakoš odovzdal balíčky plné sladkostí a ovocia deťom v Slovenských Ďarmotách, okres Veľký Krtíš.

V rodine, ktorej pomáhame vyrastajú 4 deti, ale jedno z detí bolo počas našej návštevy zaneprázdnené voľnočasovými športovými aktivitami. A tak je to správne, pretože podporujeme rodiny, v ktorých sa deti venujú zmysluplným záľubám TU.

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou do našej aktuálnej VÝZVY, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – PSS MDD.

Za vaše milodary vopred ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

 ————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: ZAPOJTE sa do našej aktuálnej výzvy pri príležitosti blížiaceho sa MDD

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds