FOTO: Mesiac detí v projekte Staráme sa. SHO: Spoločne sme vyčarovali stovky detských úsmevov

Mesiac jún je za nami a my môžeme spokojne a veľmi pokojne konštatovať, že bol veľmi pestrý. Aj vďaka vám, dámy a páni. 

Naša výzva pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, s celomesačnou platnosťou s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa, sa stretla s vašou veľkou odozvou a spoločne sme desiatkami balíčkov vyčarovali stovky vďačných, nielen detských, úsmevov.  

Veď napokon zhodnoťte sami…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Sociálny projekt SHO: Aj rodiny v Prešove a Nitre sa na nás môžu spoľahnúť

————————-

Prvé balíčky sme odovzdali v meste na Šariši – v Prešove.

Melinda sa rozhodla do nášho úspešného projektu venovať drogériu. Tá sa zároveň, v niekoľkých prípadoch, stala súčasťou balíčkov pre deti. Ďakujeme, Melinda.

Dva balíčky sme pri príležitosti našej výzvy s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa odovzdali aj Jankovi a Karinke od Lučenca.

Aj v Patinciach sa 5 detí potešilo balíčkom. 🙂

V okrese Komárno sme navštívili aj malú Laurinku a Kristiána.

Náš úspešný projekt sa v júni neplánovane rozrástol o ďalšie duše v núdzi. V Trenčianskych Tepliciach sme s pomocou začali pri 27-ročnej mamičke Michaele a jej deťúrencoch – Alžbetke a Adamkovi.

Volanie o pomoc sme vypočuli aj v Trebišove. Do nášho zoznamu rodín v núdzi, ktorým pravidelne pomáhame pribudla Lucia so synom Sebastiánom. Balíček sa ušiel aj Sebastiánovi a jeho mamine Lucii sme zase pomohli s nákupom do kuchyne.

So štyrmi balíčkami sme sa v druhej polovici mesiaca zastavili aj pri meste Hnúšťa.

Ovocie, sladké, slané a aj drogéria. Obsah balíčkov pre deti bol pestrý a bohatý. Aj vďaka vám, milí prispievatelia.

Malá Natálka z Hlohovca sa tiež potešila svojmu balíčku. 🙂

Aj naša Eliška v Leopoldove si tiež pochutnala na sladkostiach a ovocí zo svojho balíčka k MDD. ? S ochutnávaním už začala ešte počas našej návštevy. ?

Výjazdu do Vrábeľ sa zúčastnil aj náš podpredseda Štefan Polačik, ktorý sa dal takto zvečniť s našou Viktorkou.

Nádejní futbalisti Denis a René zo Zbehov tiež ocenili balíčky.

S nákupom pre pani Esteru sme sa zastavili aj vo Veľkom Krtíši. Talentovanému hokejistovi a vnukovi Estery, o ktorého sa sama z mizerného dôchodku stará, sme tiež zaniesli balíček.

Chcete pomôcť „gastráčmi“? Pokojne. Aj to jedna z možností. Takto pomohla Erika z Nového Mesta nad Váhom. ĎAKUJEME, ERIKA.

Janko mal 24. júna meniny. Mária z Banskej Bystrice nám do projektu, okrem iného, podarovala aj robota. Hneď sme vedeli, že Janko bude mať radosť, tak sme sa cestou u neho zastavili a naša predtucha sa naplnila. Bol nadšený! ?

Do balíčkov sme sa snažili nakúpiť čo najviac slovenského. Preto si v ňom aj 6 detí (chalani Marko a Michal boli na tréningu) od Trebišova našlo vynikajúcu trebišovskú čokoládku Deva.

Rozdávanie balíčkov pri príležitosti MDD sme ukončili pri 6 deťoch od Rimavskej Soboty. Aj tu sme vyčarovali úsmev a úprimnú detskú radosť z toho, že na nich niekto myslí… 🙂

Janka, Pavol, Lukáš, Katka, Erika, Majka, Barborka, Peter, Ivana, Marek, Norman, Lukáš, Jaroslava, Juditka, Ľubomír, Michal, Lenka, Maroš…  – ďakujeme za vaše príspevky, za ktoré sme mohli zabezpečiť balíčky a nákupy do rodín. ? A vám, Melinda, Mária a Silvia z Rimavskej Soboty a Majka z Banskej Bystrice, za oblečenie, drogériu, topánky, školské potreby a iné…, tiež ďakujeme. Už ich pomaly distribuujeme do rodín… ? Pevne veríme, že i naďalej nám budete pomáhať a zostanete našimi priateľmi.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds