Video: Interrupcie? SHO: Ústavní činitelia! Riešte v prvom rade ekonomické problémy Slovákov

V parlamente sa opäť otvára téma interrupcií a otázka sprísnenia, či povolenia podmienok pre umelé prerušenie tehotenstva. Je to závažná téma, ktorá polarizuje spoločnosť, ale nemyslím si, že je to téma, ktorej by sa politici momentálne mali venovať.

Slovensko trápia hlavne sociálne a ekonomické problémy. Ja sa na túto problematiku pozerám z pohľadu ženy, matky a mám svoje stanovisko. Myslím si, že žiadny politik, žiadny muž…

Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej… 

————————-

Prečítajte si tiež: Regulácia sociálnych sietí a internetu. SHO: Pravdu neumlčia! Aj vďaka novinám Právo Národa

————————-

 

————————-

A ešte dodatok: Na záver rada pre všetkých liberálov, ktorí si nevážia život a na námestiach zúfalo predvádzajú suterén empatie, slušnosti a ľudskosti. Uvedomte si, že aj vy ste sa narodili len vďaka tomu, že vaše mamy sa rozhodli pre život. Rozhodli sa priviesť na tento svet lásku v tej najkrajšej podobe. Buďte vďační a nehlúpnite. Zoberte do ruky knihu a spravte niečo užitočné.

————————-

Prečítajte si tiež stanovisko nášho hnutia k otázke interrupcií TU.

Vnímame potrebu celospoločenskej osvety, ktorá obráti dnešné ľahostajné a voľnomyšlienkárske postoje mnohých Slovákov k nenarodeným osobám smerom k uvedomeniu si skutočnej hodnoty ľudského života.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds