FOTO. Sociálny projekt SHO: Aj rodiny v Prešove a Nitre sa na nás môžu spoľahnúť

Mesiac detí (jún) v projekte Staráme sa je úspešne za nami a my pokračujeme v klasickej pomoci sociálne slabým rodinám.

Začiatkom mesiaca sme nákupom pomohli Janke a Maťkovi v Prešove a v sobotu 4. júla sme navštívili rodinu v meste pod Zoborom, v ktorej vychovávajú 3 deti: Jasmínku, Bianku a Tobiasa. A sme veľmi radi, že Jasmínka nám rastie ako z vody. Veď je naša. 🙂

Rodine v Nitre spolu s nami pomohol aj René z obce Zbehy, z rodiny, ktorej tiež pomáhame v našom projekte. Po návšteve rodiny v Nitre sme s Reném navštívili Nitriansky hrad, aby spoznával našu slávnu a bohatú históriu.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Sladkosti a ovocie sme odovzdali aj deťom v okresoch Trebišov a Rimavská Sobota

———————–

Pomohli sme Janke a Maťkovi v Prešove:

Pravidelne pomáhame aj v meste pod Zoborom:

Návšteva Nitrianskeho hradu s Reném z obce Zbehy:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds