FOTO. Projekt Staráme sa: Mikuláš a Ježiško spojili sily a výsledok sa dostavil v podobe…

Kamaráti. Spoločne s naším Mikulášom do rodinky od Hnúšte nakukol aj Ježiško.

Ten po našich kolegoch, Pavlovi a Jánovi, poslal dobroty, ktoré nachystala aj naša úžasná pomocníčka Evka z Rimavskej Soboty. K oblátkam od Evky sa pridružil aj med od Klubu na podporu včiel a ručne oberané jablká, ktoré sme za vaše príspevky zadovážili zo sadu v Ostraticiach (okres Partizánske).

A pozrite sa, akú radosť Martinkovi a Tomáškovi urobili bohaté mikulášske balíčky, ktoré sme spoločne naplnili.

Ďakujeme, že aj vďaka vám, drahí prispievatelia, môžeme robiť radosť a šíriť dobro TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš zavítal už aj do okresu Humenné

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds