Noviny Právo Národa: Aká je spojitosť medzi neutralitou a slovenskou korunou? Róbert Švec: Takáto…

Pred niekoľkými rokmi, keď sme začali presadzovať myšlienku neutralitu nášho štátu slovenského TU sa nám mnohí smiali a vraveli, že to je nereálne a u Slovákov táto vízia nenájde podporu. A dnes?

Počas pochodov za mier v mestách slovenských TU sa desaťtisíce statočných občanov dožadujú mieru a neutrality.

Som veľmi rád, že myšlienka slobodného rozvoja Slovenskej republiky mimo zločineckej a teroristickej organizácie NATO si získava, najmä vďaka Slovenskému Hnutiu Obrody, čoraz väčšiu podporu…

A opäť budem hlasom volajúceho na púšti a vyhlásim…

Presne tak, ako sa nám pred niekoľkými rokmi smiali kvôli myšlienke neutrality, sa nám dnes smejú kvôli tomu, že naše hnutie razantne začína presadzovať myšlienku opätovného zavedenia slovenskej koruny. A príde doba, vravím vám, už čoskoro, kedy si aj túto myšlienku osloví veľká časť slovenskej populácie a na námestiach slovenských miest budeme počuť: Chceme mier, neutralitu a slovenskú korunu.

Myšlienky Slovenského Hnutia Obrody sú nadčasové a krok po kroku ich aj zrealizujeme. Spoločne s vami.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Trenčín: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds