FOTO. Nové Zámky. VÝZVA: Pokračujeme v prezentácii zásad nášho hnutia aj na slovenskom juhu

Dámy a páni. Sľúbili sme, plníme! Voľby – nevoľby!

Tento týždeň sa široká verejnosť teší z našich plagátov už aj v Nových Zámkoch. A budúci týždeň budú plagáty SHO vylepené aj v Komárne. Prečo? Pretože tak je to správne, tak to má byť a aj bude!

Nasledovať budú aj Trenčín, Trnava, Banská Bystrica…

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do informácie pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Košice. VÝZVA: Plagáty, ale už aj bilbord SHO. Krok za krokom pokračujeme…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds