SHO: Vládni zločinci chcú opäť blokovať a cenzurovať. Noviny Právo Národa vám ponúkajú…

Organizovaná skupina vládnych zločincov na čele s Hegerom by chcela opäť blokovať a cenzurovať dezinformačné stránky a účty (čítajte s porozumením, stránky a účty, ktoré nešíria manipulatívnu liberálnu propagandu).

Médiá informujú: Vláda v stredu (2. novembra) schválila novelu zákona, podľa ktorej by Národný bezpečnostný úrad mal mať opäť možnosť blokovať škodlivý obsah. Novela umožňuje aj blokovanie účtov na sociálnych sieťach.

Takže! Duchom slobodní ľudia sa môžu opäť pripraviť na cenzúru a reguláciu…

Dlhodobo upozorňujeme, že súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia sa nezastaví pred ničím a preto vás, dámy a páni, opätovne vyzývame, nespoliehajte sa na to, že všetko nájdete na webe. To, čo je na webe dnes, už tam zajtra byť nemusí.

Staňte sa čitateľmi novín PRÁVO NÁRODA. Pre vás, ktorí sa rozhodnete stať sa pravidelnými čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny máme pripravené prekvapenie. Stačí ak vyplníte formulár TU (vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín Právo Národa) a my vás mailom budeme informovať, aké prekvapenie na vás čaká.

Ďakujeme, Slovenky a Slováci, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec pre noviny Právo Národa: Budeme presadzovať opätovné zavedenie slovenskej koruny

————————-

Zdroj obrázku: Internet

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds