Róbert Švec k udalostiam v Novákoch: Náreky Čaputovej, Hegera a ďalších pokrytcov považujem za plakanie…

Dámy a páni. Je hrozné to, čo sa odohralo v škole v Novákoch, ale hrozné je aj to, že aj útok sekerou je len dôsledok toho, akú dekadentnú dobu žijeme. ŽALUJEM! Opäť.

Mnohí sa čudujú tomu, ako k takému niečomu mohlo prísť, niekto sa čuduje úprimne, niekto pokrytecky. Pokrytecky preto, lebo spoluvytvára mediálne a spoločenské mentálne prostredie, ktoré vedie k takýmto skutkom.

Ja sa nečudujem, že sme svedkami takýchto ohavností už aj v slovenských školách. Prečo sa nečudujem?

Médiá sú plné nenávisti, zloby, násilia, vrážd… a to všetko pod pláštikom údajnej slobody! Školstvo, a nielen pokiaľ ide o výchovu k hodnotám, je v troskách, neúcta k starým ľuďom bežná vec a liberálne propaganda nás každý deň presviedča, že musíme byť súčasťou „vyspelej západnej civilizácie“. Tej civilizácie, v ktorej, okrem iného, je streľba v školách takmer na dennom poriadku. A tu máme výsledky tej liberálnej slobody!

Vládni darebáci by chceli odstraňovať z internetu škodlivý obsah (čítajte s porozumením, názory, ktoré nezapadajú do ich manipulatívnej propagandy). Ak už chcú odstraňovať škodlivý obsah, ktorý má negatívne dopady na výchovu a formovanie mládeže slovenskej, tak nech začnú s médiami, ktoré vysielajú v slovenskom jazyku a sú plné zvráteností, násilia, vrážd, krviprelievania… a to aj počas dňa.

A preto náreky Čaputovej, Hegera a ďalších pokrytcov považujem za plakanie nad ich vlastnou zodpovednosťou za súčasný stav v slovenskej spoločnosti, pretože ho svojou politikou a svetonázorom vytvárajú. Aj oni vytvárajú súčasný zločinecký režim – liberálnu demokraciu!

Opäť konštatujem, že vláda slovenskej obrody ako prvú zrealizuje optimalizáciu v mediálnej oblasti, ktorá bude hlboká, dôkladná až mohutná, a následne sa urobí poriadok v školstve a kultúre! Slovenské deti budú vychovávané a vedené v duchu slovenských tradícií a vzormi im budú významné slovenské osobnosti.

Presadíme a zabezpečíme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Košice: Ľudia SHO podporili statočných bežných ľudí slovenských, ktorí každý deň musia…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds