KAMPAŇ: Postoj SHO k členstvu našej vlasti v EÚ je jasný: ÁNO slovenskej štátnosti…

Dámy a páni. Rozbiehame kampaň Slovenského Hnutia Obrody pod názvom ÁNO slovenskej štátnosti, NIE EÚ!

Kampaň je zameraná na vysvetľovanie toho, akým spôsobom súčasná Európska únia ničí Slovenskú republiku, ekonomicky, politicky a z nášho štátu slovenského robí nesvojprávnu kolóniu. Naším cieľom je obnovenie úplnej slovenskej štátnej zvrchovanosti na celom území slovenskom a vo všetkých odvetviach každodenného života.

Súčasťou kampane budú rôzne propagačné materiály… Začíname nálepkami. Za symbolických 7 eur (každé euro navyše pomôže našej spoločnej veci), ktorými podporíte našu – vašu iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek našej kampane (veľkosť nálepky je 9 cm) + noviny Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho!

Na číslo účtu SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 pošlite váš dobrovoľný príspevok (aspoň) 7 eur a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – štátnosť, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo. Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že spoločne s nami šírite pozitívnu víziu nášho štátu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vládni zločinci chcú opäť blokovať a cenzurovať. Noviny Právo Národa vám ponúkajú…

————————

Nálepka ÁNO slovenskej štátnosti, NIE EÚ! Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds