FOTO: Nuž, čo už. Sme akí sme, niekto musí aj Slovákom pravidelne pomáhať

Kamaráti. Včera sme opäť pomohli slovenskej rodine. Konkrétne v obci Zbehy pri Nitre, ktorú navštívil kolega Štefan Polačik.

Rodine, v ktorej vyrastá nadaný futbalista René (na fotke vľavo) odovzdal kolega, okrem nákupu s potravinami, aj chutné obedové menu z reštaurácie Nitrawa pub.

Ďakujeme Erikovi zo spomínanej reštaurácie a aj vám všetkým, pretože aj vďaka vašim príspevkom môžete adresne a dlhodobo pomáhať.

Slováci v prvom rade Slovákom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: JEDNO euro mesačne pre slovenské rodiny v núdzi…

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds