Róbert Švec sa verejne pýta: Mení sa Fico na SOCIÁLNEHO NETVORA?

Posledné dni sa dozvedáme samé mňamky sociálne. Ficova, údajne veľmi silne sociálne založená vláda rúbe sociálne benefity a to pekne od podlahy.

O pár dní prídu občania slovenskí o benefity na zuby, v tesnom závese nasleduje sťažená možnosť získať predčasný dôchodok, ktorý aj keď niekto získa, bude výrazne nižší ako doteraz, zvýšené spotrebné dane tiež „potešia“ občanov a… pomoc štátu s cenami energií by mala byť už v budúcom roku minulosťou. 

A výpočet „sociálnych“ opatrení ešte nekončí. „Prorodinný balík bude okresaný, to je istota,“ vyhlásil podpredseda vlády.

Poďme ďalej… Vodiči slovenskí sa určite „tešia aj zo sociálnych cien“ pohonných hmôt a aj rodiny s deťmi počas nákupov určite s nostalgiou spomínajú na predvolebné sľuby budúceho prezidenta Petra P., že zastavia zvyšovanie cien, aj potravín.

A to, že vládna koalícia presadila skutočný 13. dôchodok je síce marketingovo pekné, ale kým slovenskí dôchodcovia dostanú skutočné 13. dôchodky, vláda ich „stiahne finančne z kože“ cez už spomínané silné „sociálne opatrenia“.

A to nám, prosím pekne, vládnu dve sociálne demokracie, jedna dokonca s prívlastkom slovenská.

A preto sa čím ďalej tým viac Slovákov pýta už aj verejne, či sa z Fica nestáva sociálny netvor? 

A my, v Slovenskom Hnutí Obrody, približne pol roka od vymenovania súčasnej vlády nie sme ďaleko od nášho zaužívaného konštatovania aj v oblasti sociálnej, že: My sme to hovorili! 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Je VLASTIZRADCA Fico alebo Šimečka? Róbert Švec to vidí TAKTO…

————————

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds