VÝZVA: Pomôžme civilnému obyvateľstvu Ruskej federácie, ktoré je terčom útokov

Dámy a páni, Slovenky a Slováci. Pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitnú v núdzi je veľmi dôležité a potrebné. Ale sú rôzne formy pomoci.

Niekto pomáha s nákupom munície, ktorá zabíja aj civilné obyvateľstvo (bezbranné ženy, deti, dôchodcov… ) a niekto veľmi rád pomôže a podporí zbierky alebo výzvy na pomoc bežným ľuďom, ktorí trpia vojnovým konfliktom.

Vojna na Ukrajine si nevyberá obete iba z radov vojakov, ale aj z radov civilistov, ktorí na konflikt doplácajú, či už na území Ukrajiny alebo aj Ruska.

Občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody je aktívnym sociálnym proslovenským hnutím, dokazujeme to dlhodobo aj vďaka projektu Staráme sa, prostredníctvom ktorého pomáhame slovenským rodinám v núdzi už od roku 2011, adresne a zodpovedne TU.

Ale naše občianske združenie okrem slovenského rozmeru má aj rozmer slovanský. A nie je nám jedno, že bezbranné ženy, deti, dôchodcovia… trpia v súčasnom vojnovom konflikte na Ukrajine, ale aj v Ruskej federácii.

Zbierok pomoci pre ľudí na Ukrajine je až až… Nielen na Slovensku, ale aj v Európe, preto sme sa rozhodli, že VYHLÁSIME výzvu na pomoc civilnému obyvateľstvu Ruskej federácie, ktoré bolo a je terčom ostreľovania a bombardovania zo strany kyjevského režimu. Tak, ako napríklad v Belgorode TU.

Dnešným dňom spúšťame výzvu na pomoc trpiacemu obyvateľstvu Ruska TU. Výzva je zatiaľ časovo neohraničená a o spôsobe použitia finančných darov na pomoc ruskému ľudu budeme informovať po uzavretí výzvy.

Dámy a páni, spoluobčania slovenskí. Obraciame sa na vás všetkých bez ohľadu na politické tričká, náboženské vierovyznanie, národnostnú príslušnosť, teda na všetkých vás občanov Slovenskej republiky… Zapojte sa do našej výzvy a dokážme sebe, ale aj celému svetu, že na Slovensku žijú aj ľudia, ktorí odmietajú podporovať zbrojenie a nákup munície, ktorí chcú žiť v mieri a ak treba vedia pomôcť humanitárne a adresne.

Dobrovoľné finančné príspevky môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – civilisti.

Uvedomujeme si, v akej dobe žijeme a preto nemáme záujem vystaviť nikoho z vás mediálnemu a spoločenskému lynču a preto budeme priebežne zverejňovať iba krstné mená darcov a sumy príspevkov.

Ďakujeme, že sami sebe dokážeme, že ak sa proti zlu postaví dobro, tak DOBRO nakoniec zvíťazí.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Nuž, čo už. Sme akí sme, niekto musí aj Slovákom pravidelne pomáhať

————————-

Pozrite si následky bombardovania a ostreľovania ruského civilného obyvateľstva kyjevským režimom.

Zdroj fotiek: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds