FOTO. Písal sa rok 2011: Projekt Staráme sa začal písať ukážkový príbeh sociálneho aktivizmu

Dámy a páni, rok 2011, to je ten rok, kedy sme v januári začali s našou pravidelnou pomocou sociálne slabým rodinám, aby sme zažehnali alebo aspoň zmiernili ich ťaživú situáciu, v ktorej sa, často bez vlastného zavinenia, ocitli. UŽ NEUVERITEĽNÝCH 11 ROKOV!

Počas našej púte pomoci sme pomohli desiatkam rodín postaviť sa na nohy a zažili sme počas nej naozaj kadečo. Dobré, skvelé, nevídané, ale aj prekvapivé momenty. Náš úspešný príbeh pravidelnej pomoci ľuďom v núdzi však pokračuje ďalej a sme radi, že spoločne s dobrosrdečnými ľuďmi sa nájdu aj firmy, ktoré sa vedia podeliť s tým, čo majú.

Takým dobrým príkladom je aj HOSSA family / Stará mama z Popradu, ktorá aj rodinám v okresoch Nové Zámky a Komárno zaslala svoje výrobky.

Slováci, sme radi a sme hrdí na to, že práve projekt STARÁME SA je miesto, kde si navzájom pomáhame naprieč celou našou otčinou! To bol a stále je náš cieľ: aby SLOVÁCI nezištne a vďačne pomáhali SLOVÁKOM. UŽ OD ROKU 2011!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: S pravidelnou pomocou v roku 2022 sme započali v okrese Nitra

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Okres Komárno

Okres Komárno

Okres Nové Zámky

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds