FOTO. Projekt Staráme sa: Náš sociálny projekt sa rozrástol o ďalšiu rodinu. Z okresu Levice

Dámy a páni. Začiatkom septembra sme, okrem ďalších rodín, ktorým pravidelne pomáhame, započali s pomocou ďalšej slovenskej rodine v núdzi od mesta Šahy, v ktorej je taká situácia, že hrozilo, že deti nebudú mať do čoho a čím písať.

Tento katastrofický scenár sme, našťastie, zvrátili a školáčkam, prvá pomoc so školskými pomôckami padla viac než vhod!

Školské pomôcky sme dodali aj za pomoci majiteľa papiernictva v obci Komjatice (okres Nové Zámky) a obedové menu pre rodinu venovali chalani z podniku Nitrawa pub z Nitry. 

Sme šťastní, že náš sociálny projekt spája ľudí dobrej vôle a spoločne šírime do sveta dobrú energiu a nádej, že človečina stále žije. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Patrik z Popradu venoval rodine od Humenného 100 kg drevených brikiet

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds