FOTO. PRÁVE SA DEJE: Počas vojenského výcviku v okrese Martin aj streľba pod oknami obyvateľov?

V obci Rakovo v okrese Martin sa spustil vojenský výcvik, ktorý ma trvať približne do 10. februára a počas ktorého budú vojaci cvičiť aj streľbu slepými nábojmi, ktorá, podľa našich zdrojov priamo z miesta činu, už dnes znepokojuje miestnych obyvateľov.

Otázkou zostáva, či ide o výcvik slovenských vojakov alebo vojakov zo zločineckej organizácie NATO, ktorí sú už rozlezení po celom slovenskom území a dočasne okupujú náš štát slovenský a na svoje aktivity na našom území používajú aj slovenskú vojenskú techniku a uniformy.

A ďalšou otázkou zostáva: Môžeme sa „tešiť“ na podobné výcviky aj v ďalších obciach a mestách na Slovensku?

Dámy a páni. Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody: Na území štátu slovenského môžu byť a aj budú iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Prečítajte si tiež naše stanovisko k členstvu Slovenska v teroristickej organizácii NATO TU.

Vaše Slovenského Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Kolaborant generál Zmeko púšťa do obehu podprahové táraniny. Švec ho ale pekne vyškolil…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds