Noviny Právo Národa: Čaputová šéfkou zločineckej organizácie NATO? Róbert Švec reaguje

Dámy a páni. Médiá informujú: Čaputová by vraj mohla byť novou šéfkou NATO.

Keď som si prečítal túto informáciu, pravdu povediac, som sa ani nezačudoval. Pretože Čaputová je dlhodobo pripravovaná na to, aby bola použitá na špinavú robotu aj v medzinárodných štruktúrach, nielen na Slovensku.

A v prebiehajúcom konflikte na Ukrajine by to bol aj logický krok predstaviteľov zločineckej organizácie, postaviť do čela NATO osobu, ktorá pochádza zo slovanského štátu, v duchu hesla: Rozdeľuj a panuj!

Ale pevne verím, že sa tak nestane a náš štát slovenský sa vyhne tej historickej blamáži, aby dejiny zaznamenali skutočnosť, že vojna medzi NATO a Ruskom sa vystupňovala v období, keď teroristickej Severoatlantickej organizácii šéfovala žena zo Slovenska.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Predčasné parlamentné voľby budú 30. septembra. Mobilizácia volebná začala

————————–

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds