SHO k predčasným parlamentným voľbám: Naša cesta je cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská

Dámy a páni. Predčasné parlamentné voľby budú 30. septembra.

Po voľbách do NR SR v roku 2020 sme, okrem iného, konštatovali: „Slovensko malo v parlamentných voľbách 2020 možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií. Ako aj ochrana Slovákov a pomoc všetkým lojálnym občanom našej vlasti. A to tak v sociálnej, zdravotnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Na základe výsledku volieb sme presvedčení, že Slovensko čaká rovnaký, a po uchopení moci liberálmi ešte väčší marazmus ako prežíva dnes, pretože dané kruhy sú okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách štandardných politikov pripravené súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať a štát rozpredať, a zapredať zahraničiu.

Reč je nielen o ďalších zbesilých privatizáciách a rozkrádačkách či „reformách“, rozumej likvidácii základných zákonov ochraňujúcich občanov, ale aj o zriadení amerických základní na našom území a prijatí nových promigračných a genderových paktov, ktoré sa zahraničným liberálnym kruhom doposiaľ do našej legislatívy nepodarilo pretlačiť.

Väčšina voličov si vybrala vládu bláznov, liberálov a mafiánov. Jej rozhodnutie akceptujeme, ale ideme ďalej.“ Podrobnosti TU.

Posúďte sami, Slovenky a Slováci, ako bol náš popis na jar 2020 toho, čo sme napokon zažívali a stále zažívame, presný…  Ale čo bolo, to bolo… Čakajú nás nové voľby.

Pevne veríme, že veľká skupina Slovákov sa už poučila a už nesadne na marketingovo vyšperkované, ale vo svojej podstate hlúpe až tupé reči o teórii menšieho zla a prepadnutého hlasu. Táto teória nám všetkým zabezpečila Matoviča, Hegera, Sulíka, Kollára a ďalších zločincov vo vláde a Čaputovú v Prezidentskom paláci.

Zároveň sa chcem touto cestou poďakovať vám všetkým, ktorí ste nám počas tohto volebného obdobia pomáhali a stáli pri nás. My sme vám na oplátku dokazovali každý deň, že z našej cesty, cesty rovnej, cesty cti, cesty slovenskej NIKDY neuhneme.

Pevne verím, že v nadchádzajúcich voľbách do slovenského parlamentu svojím hlasom podporíte kandidátov Slovenského Hnutia Obrody a tiež statočných občianskych aktivistov, ktorí prejavia záujem a budú na našej kandidátnej listine.

A aký je rozdiel medzi nami a nimi? Jednoduchý: My razíme cestu zdravú, proslovenskú, oni cestu dekadentnú, euroatlantickú.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Predčasné parlamentné voľby budú 30. septembra. Mobilizácia volebná začala

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds