POZVÁNKA do Dubnice nad Váhom: Chceme mier. STOP vojne! Sme proti zbrojeniu

Slovenky a Slováci. Pozývame vás na demonštráciu pod názvom: Chceme mier. STOP vojne! 

Demonštrácia sa uskutoční v piatok 24. februára od 16:00 hod. pred Okresným úradom v Dubnici nad Váhom, odkiaľ sa približne o 17:00 hod. presunieme pred administratívnu budovu závodu ZTS – ŠPECIÁL, a.s. 

Cieľom demonštrácie je verejne vyjadriť nesúhlas ľudu slovenského s tým, aby vláda SR a Čaputová vyzbrojovali vojenskou technikou kyjevský režim a tak zaťahovali náš štát slovenský stále hlbšie a hlbšie do konfliktu na Ukrajine. 

Zdravie a životy Slovákov na prvom mieste.

Na udalosť pozývame všetkým roduverných Slovákov bez ohľadu na politickú alebo inú príslušnosť.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Poltár: Pochod za mier a neutralitu aj s podporou primátora mesta Petra Sitora

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds