FOTO: Projekt Staráme sa. Prešov: Mráz, záveje, kalamita? Pre mužov SHO príjemná vyhliadka

Priatelia, pozdravujeme vás z Prešova.

Na divokom slovenskom východe to posledné dni nevyzeralo najlepšie. Máme na mysli zasnežené cesty, či šialený vietor alebo mrazivé dni a noci.

Ani takýto nečas nás však nezastavil v našej pravidelnej a adresnej pomoci slovenským rodinám v tiesni. Konkrétne to nezastavilo nášho Michala, ktorý neváhal a spoločne s nami podal pomocnú ruku rodine zo srdca Šariša. Z jeho návštevy mali všetci radosť, ale malý Maťko zrejme najväčšiu.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj vďaka našej pomoci dosahujú deti v škole výborné výsledky

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds