Noviny Právo Národa: Róbert Švec odpovedá jasne a priamo na otázky občanov aj o prevzatí…

Dámy a páni! Aj v súvislosti s udalosťami posledných dní, ktoré sa odohrávajú v slovenskom parlamente konštatujem…

Mentálny stereotyp o voľbe menšieho zla a teórii údajne prepadnutého hlasu treba konečne zahodiť do spaľovne mentálneho odpadu a začať podporovať rozumných a zodpovedných vlastencov, ktorí vyčistia ten Augiášov chliev nazývaný Štandardná liberálno-demokratická politika.

Áno, hovorím o Slovenskom Hnutí Obrody. Prestaňte už konečne uvažovať za koho nám nebolo až tak zle a začnite konečne uvažovať nad tým, vďaka komu nám môže byť lepšie.

A ja vám garantujem, že Slovensko sa poriadne zhlboka nadýchne za vlády Slovenského Hnutia Obrody. A zároveň odpovedám aj na častú vašu otázku, ktorá znie… S kým chcete vládnuť? Jasne a priamo odpovedám tak, ako aj počas diskusie s občanmi v Nových Zámkoch TU

V stredne a dlhodobom horizonte chceme mať takú podporu Slovákov, aby sme mali v slovenskom parlamente ústavnú väčšinu a mohli meniť Slovensko na slovenský obraz.

Je čas, Slovenky a Slováci. Pred vami sú dve možnosti. Prvá: Buď dáte šancu ľuďom Slovenského hnutia Obrody a ich spojencom z radov proslovenských občianskych aktivistov. Druhá: Alebo budete do nekonečne uvažovať v mentálnych stereotypoch a náš štát sa nepohne z miesta a trpieť budete vy a vaši potomkovia.

Rozhodnutie je len a len vo vašich rukách.

Nebojte sa, Slováci. A konečne vystúpte z tieňa malosti a ustráchanosti. Spoločne to zvládneme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: SHOCAST. Švec o akože opozícii: Keby ma boli počúvali a TOTO urobili, Slováci by netrpeli

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds