VÝZVA. Projekt Staráme sa: Urobte dva dobré skutky v jednom. Pomáhajme si, Slováci

Dámy a páni! Naša výzva Mesiac detí v projekte Staráme sa vstupuje do svojej druhej časti.

Do konca júna budeme deťom v našom projekte rozdávať radosť prostredníctvom balíčkov plných dobrôt, ale napríklad aj zaujímavých kníh.

Ďakujeme vám, ktorí ste sa do aktuálnej výzvy už zapojili a podporili náš aktivizmus sociálny materiálne alebo finančne. A pre vás, ktorí ešte vajatáte a zvažujete či sa zapojiť, máme tento odkaz…

Rôzne mimovládky vás vyzývajú, aby ste prispeli 20 eurami na pomoc utečencom z rôznych kútov sveta. MY vás prosíme, aby ste pomohli slovenským rodinám sumou 10 eur, ktorú môžete poukázať na číslo účtu SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar PSS – Mesiac detí.

Vaším správnym rozhodnutím urobíte dva DOBRÉ skutky v jednom: Podporíte rodiny s deťmi v núdzi a zároveň máte istotu, že vaše finančné príspevky budú použité na pomoc slovenským deťom, ženám…

Pretože za nás hovoria naše skutky každodenné. Veď presvedčte sa sami TU, TU, TU, TU, TU, TU, TU.

A aj o tom je náš-váš projekt Staráme sa v duchu hesla našich predkov: Slováci Slovákom!

—————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Keď mladý slovenský vlastenec zachraňuje životy. Aj sfanatizovaným a agresívnym…

—————————

Pomáhajme si, Slováci. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds