FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deti v okresoch Nitra, Komárno, Nové Zámky a Levice sme obdarovali…

Dámy a páni! Koncom marca sme pomohli aj rodinám v Nitrianskom kraji.

Navštívili sme rodiny v okresoch Nitry, Komárno, Nové Zámky a Levice. Do rodín sme zaniesli potraviny, ale aj chutné obedové menu, ktoré do projektu venovala nitrianska reštaurácia Nitrawa Pub.

Okrem potravín a obedového menu sme deťom venovali aj hodnotné knihy, keďže mesiac marec bol Mesiacom knihy.

Poslaním našich aktivít sociálnych nie je len pomáhať materiálne, ale aj viesť našu mládež slovenskú k normálnym hodnotám.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku podávame aj na východe našej otčiny. Aj kvalitnými…

————————

Ďakujeme reštaurácii Nitrawa Pub:

Nitra – mestská časť Klokočina:

Potravinová pomoc pre rodinu v obci Patince v okrese Komárno:

Obec Svodín v okrese Nové Zámky:

Obec Veľké Ludince v okrese Levice:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds