SHO: Róbert Švec reaguje na možnosť rozmiestniť jadrové zbrane severne od štátu slovenského

Dámy a páni! Takto vyzerá salámová metóda v praxi…

Médiá informujú: Poľský vicepremiér a de facto najmocnejší politický predstaviteľ v krajine Jaroslaw Kaczyński dnešnému vydaniu nemeckého denníka Die Welt povedal, že je otvorený voči možnosti rozmiestniť americké jadrové zbrane v Poľsku. Zdroj TU

Konštatujem: Najprv reči o tom, prečo je nevyhnutné vstúpiť do NATO (ale to automaticky neznamená rozmiestnenie cudzích vojsk na území štátu), neskôr reči o tom, prečo je dôležité rozmiestniť vojská NATO na území štátu, potom ich rozmiestnenie, (ale to neznamená automaticky rozmiestnenie aj jadrových zbraní), a dnes debata o tom, prečo je dôležité mať aj jadrové zbrane na území daného štátu.

A presne takúto salámovú metódu použili a používajú zločinci z NATO a ich bratislavskí kolaboranti okolo Čaputovej, Hegera, Korčoka, Naďa… aj na Slovensku.

A aj preto naše hnutie dlhodobo požaduje a presadzuje neutralitu Slovenskej republiky TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ———————–

Prečítajte si tiež: Švec vyzýva poslancov slovenského parlamentu: Ak ste schválili lex Ukrajina, je najvyšší čas…

————————

Nálepky Chceme neutrálne Slovensko si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds