FOTO. Projekt Staráme sa: Aj reštaurácia v meste pod Zoborom nám pomáha pomáhať

Kamaráti. Po určitom čase sa vám opäť hlásime z mesta pod Zoborom.

V Nitre pomáhame slovenským rodinám v núdzi už niekoľko rokov. A už niekoľko rokov v našom úspešnom sociálnom projekte pomáha reštaurácia Nitrawa Pub, reštaurácia, ktorá sa nehanbí podeliť a opäť venovala to, čo nakuchtila. Ich kuchyňu musíte ochutnať!

A aj tak ich môžete podporiť. A oni potom môžu podporiť nás. A my slovenské rodiny a tie zase niekoho vo svojom okolí… až sa vám stane, že niekto pomôže vám.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Zodpovedne a adresne pomáhame aj v Banskobystrickom kraji

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds