FOTO. Projekt Staráme sa: Aj TOTO je pridaná hodnota nášho sociálneho aktivizmu

Priatelia. Náš úspešný sociálny projekt Staráme sa môže napredovať aj vďaka dobrým ľuďom, ktorí sú ochotní nezištne pomáhať tým, ktorí našu pomoc nielen potrebujú, ale si ju aj zaslúžia.

Teda vďaka vám, dámy a páni.

V nedeľu 2. júna sme navštívili rodiny v okresoch Nové Zámky a Levice, a aj v meste Nitra.

Deťom sme odovzdali balíčky MDD (reportáž z rodín uverejníme už čoskoro), ale okrem toho, sme do rodín zaniesli aj výborné obedové menu z nitrianskej reštaurácie Nitrawa pub (fotka pod článkom) a tiež väčšie množstvo jogurtov (fotka pod článkom), ktoré do projektu venoval bohuznámy darca.

Okrem toho sme boli v nedeľu aj svedkami krásneho gesta. Rodina v okrese Nové Zámky venovala rodine v okrese Levice domáce vajíčka (fotka pod článkom). Skvelé, pretože… Náš projekt nie je len o potravinovej pomoci z našej strany, ale aj budovaní vzťahov medzi rodinami, aby si podľa možností navzájom pomáhali.

A to je, okrem iného, pridaná hodnota nášho sociálneho aktivizmu, ktorému sa venujeme adresne a zodpovedne už od roku 2011 TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: MDD 2024 sme oslávili ďalším úspechom našich detí

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Obedové menu

Jogurty

Domáce vajíčka

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds