Projekt Staráme sa. PROSBA o dobrý skutok: Mamu so 4 deťmi „navždy opustil“ sporák

Dámy a páni. Včera sme vás informovali, že sme navštívili aj rodinu v okrese Levice a opäť sme pomohli TU. 

Rodina žije vo veľmi skromných podmienkach a obetavá mama, ktorá sa stará o 4 dcéry si zaslúži nielen náš rešpekt, ale aj pomoc. Podrobnosti o rodine si môžete prečítať v zdieľanom článku TU.

Včera počas návštevy rodiny sme sa dozvedeli, že rodinu „navždy opustil“ elektrický sporák a najbližšie dni bude mať obetavá a zodpovedná mama problém uvariť teplú stravu pre svoje deti. A preto sa na vás obraciame s prosbou, priatelia: Spoločne pomôžme zabezpečiť rodine nový sporák. 

Prednedávnom sme spoločne zabezpečili rodine v okrese Nové Zámky novú práčku TU a my veríme, že zvládneme aj túto výzvu života a aj nový elektrický sporák sa o pár dní stane radostnou skutočnosťou.

Opäť premeňme našu pozitívnu energiu v dobrý skutok, pretože to, čo dávame sa nám jedného dňa vráti.

Ľubovoľnú finančnú čiastku na kúpu nového sporáka môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar PSS sporák.

V prípade, ak viete pomôcť aj inak, napíšte nám na staramesa@sho.sk

Dobrej veci pomôžete aj tak, že budete túto VÝZVU zdieľať medzi svojimi známymi.

V mene rodiny vám vopred ĎAKUJEME.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: MDD 2024 sme oslávili ďalším úspechom našich detí

————————–

Opäť premeňme našu pozitívnu energiu v dobrý skutok, pretože to, čo dávame sa nám jedného dňa vráti. Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds