FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v Prešovskom kraji pomáhame slovenským rodinám

Na Šariši žije so svojimi dvomi synmi Janka. Janka je skvelá pekárka a jej buchty rozvoniavajú už pri vjazde do Prešova, kde býva.

Keď sme zbadali túto fotografiu (pod článkom), len sme tíško (v dobrom) závideli nášmu kolegovi Michalovi, ktorý určite niekoľko z týchto skvelých búcht „zbaštil“. 🙂

A ako vidíme, Janka za odmenu dostala knihu o varení. Raz darmo, radosť pomáhať…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v okrese Nové Zámky sme podali pomocnú ruku

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds