FOTO. Projekt Staráme sa. Akcia drevo: Ježiško navštívil okres Humenné už v októbri

Kamaráti! Písal sa 22. október 2022 a muži Slovenského Hnutia Obrody si opäť v našom sociálnom projekte vyhrnuli rukávy, aby pomohli zabezpečiť a nachystať do teplo domova.

Konkrétne mame Veronike a jej štyrom deťom, z ktorých Emka a Lianka sú s našimi chlapmi SHO na fotke (pod článkom).

Priatelia, sme nadšení a sme hrdí nielen na našich chlapov, ale aj na všetkých, ktorí sa zapojili do výzvy, vďaka ktorej sa nám rodine z okresu Humenné podarilo zabezpečiť okolo 10 metrov tuhého palivového dreva, približne 5 až 7 metrov odrezkov / dosiek na rozkurovanie a až pol tony brikiet.

Nemáme slov! Slováci z celého Slovenska cez náš úspešný projekt opäť dokázali, že si vedia nezištne pomôcť. Na tejto ušľachtilej pomoci totiž participovali tak dobrí ľudia z okresu Hlohovec, ako aj z okresov Rimavská Sobota, Košice, Vranov nad Topľou či Poprad!

Ďakujeme. Slováci Slovákom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj otcovi Milanovi, ktorý sám vychováva svoje deti

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds