FOTO. Projekt Staráme sa: Drevo na kúrenie mama so 4 dcérami mať bude

Priatelia, skvelá správa! Spoločnými silami sa nám opäť podarilo urobiť malý zázrak.

Do výzvy na drevo pre mamu a jej štyri deti od Šiah TU, ktorú sme pred pár týždňami vyhlásili, sa nám podarilo vyzbierať dostatočný obnos peňazí, aby sme im zabezpečili teplo domova, ktoré si, žiaľ, nemohli dovoliť.

Priamo drevom sa do výzvy zapojil aj pán Igor, ktorý rodine pomohol niekoľkými metrami napíleného dreva a vrecami s uhlím. Paráda, tešíme sa, pretože toto je hlavné poslanie nášho sociálneho projektu – aby si Slováci navzájom pomáhali.

ĎAKUJEME každému, kto priložil ruku k dielu.

A vy, ktorí ste sa nemohli alebo nestihli zapojiť do tejto výzvy na drevo, nezúfajte. Žiaľ, v najbližších dňoch budeme musieť vyhlásiť ďalšiu výzvu na pomoc s drevom.

Bližšie informácie vám poskytneme v samostatnom príspevku.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: V rodine, ktorej pomáhame zomrel otec 5 detí. A my sa snažíme…

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds