FOTO: Projekt Staráme sa. Komárno: Keď sa v jednom projekte stretnú skvelí ľudia, výsledok…

Druhý februárový týždeň je za nami a my sa vám hlásime s fotopozdravom zo slovenského juhu.

V okrese Komárno sme uplynulý týždeň pomohli otcovi Máriovi, ktorý sám vychováva štyri deti. Tie si v čase našej návštevy plnili svoje školské povinnosti. Tentokrát sme pomohli aj za asistencie chlapov z nitrianskej reštaurácie Nitrawa pub, ktorá aj tejto rodine z Nitrianskeho kraja venovala niekoľko obedov. Ďakujeme, chlapi! Aj takto sa dá pomôcť.

Taktiež ďakujeme všetkým, ktorí prispeli na nákup. Ste-sme skvelí a spoločne píšeme úspešný príbeh sociálnej pomoci! Už od roku 2011…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Naša februárová pomoc pokračovala v okrese Nitra

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds