Pavol Poprocký: Čím väčšia bude pomoc od vás, kamaráti, tým viac ľuďom v núdzi pomôžeme

Dámy a páni! Ako vždy, aj teraz budeme priami a otvorení.

Náš sociálny projekt funguje už od roku 2011. Bez prestávky! V súčasnosti pravidelne pomáhame osemnástim rodinám s 55 deťmi! Za každým výjazdom pomoci sociálne slabej slovenskej rodine vás hlavne prostredníctvom fotopozdravov oslovujeme o pomoc s financovaním – zabezpečením ďalších výjazdov, keďže rodiny v projekte sú na to odkázané.

Veľmi si vážime každé jedno euro či balík cestovín, ktoré ste nášmu projektu venovali. My sa zase snažíme z našich peňaženiek pokryť režijné náklady – hlavne náklady na cestovné, ktoré rozhodne nie sú malé, a neraz dokladáme aj na nákup, ktorý rodine spoločne zabezpečujeme. Hlavne v období zdražovania, kedy medzimesačný rozdiel toho istého nákupu je aj 3 eurá!

Nie, nenariekame, neplačeme a nevzdávame sa! Len vás, ako bežní pracujúci a študujúci pomáhajúci smrteľníci, prosíme o pomoc vo forme 2% z dane TU, ktorými nám môžete pomôcť pokryť zvyšujúce sa ceny nakupovaných potravín či pohonných hmôt. A ako sme vaše 2% využili minulý rok? Napríklad aj takto TU.

V minulosti totiž boli také obdobia „suchôt“, kedy nebyť našich projektových rezerv, tak sa výjazd neuskutoční. A tomuto chceme ako hospodársky zodpovední ľudia predchádzať aj takýmto spôsobom, ktorý nikoho nič nestojí a zároveň môže podporiť nejeden výjazd!

Na záver ešte dodám, že v projekte Staráme sa platí priama úmera: čím vyššia bude miera pomoci od vás, drahí podporovatelia, tým väčšie nákupy môžeme robiť, poprípade rozširovať tento náš úspešný projekt o ďalšie slovenské rodiny v núdzi.

Autor výzvy Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj pri Hnúšti. Február začína. Sme pripravení!

————————-

UPOZORNENIE: Dámy a páni! 2% z daní nepoukazujete zo svojich peňazí. Ak 2% z daní nepoukážete napríklad nášmu hnutiu, súčasný darebácky režim vaše 2% použije podľa vlastného uváženia. Napríklad na podporu zločineckých agend LGBTI alebo multi-kukti. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds