FOTO. Projekt Staráme sa: Naša februárová pomoc pokračovala v okrese Nitra

Kamaráti! Tak ako sme sľúbili, v pondelok sme pomohli v obci Zbehy, v okrese Nitra, v ktorej vyrastá nádejný futbalista René.

A tiež v nitrianskej mestskej časti Klokočina, rodine, v ktorej sa mama príkladne stará o svoje deti. Rodina si našu pomoc, aj vzhľadom k zdravotným problémom syna, zaslúži.

Do rodín sme zaniesli potraviny, ovocie, mliečne výrobky a aj obedové menu z nitrianskej reštaurácie Nitrawa Pub.

Ďakujeme, že rodiny v našom projekte sa môžu na vás – nás spoľahnúť, dámy a páni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj pri Hnúšti. Február začína. Sme pripravení!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Obec Zbehy

Nákupy do rodín sú svieže a bohaté, aj vďaka vám, kamaráti. 🙂

Nitrianska mestská časť Klokočina.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds