My sme to hovorili! VIDEO: Písal sa rok 2020… A Štefan Polačik presne pomenoval to, čo…

Dámy a páni! Prinášame vám novú rubriku s názvom My sme to hovorili!

V tejto rubrike budeme uverejňovať naše mediálne výstupy z uplynulých rokov… v ktorých sme varovali Slovákov pred politikou zločincov okolo Čaputovej a Matoviča, a predpovedali sme, čo naše spoločenstvo čaká, ak sa väčšina občanov slovenských nepostaví na odpor a ak väčšina Slovákov bude voliť a podporovať liberálov, a ďalšie nebezpečné neslovenské elementy.

Dnes… Písal sa rok 2020… A Štefan Polačik presne pomenoval to, čo zažívame v súčasnosti.

————————–

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA. Róbert Švec adresoval dočasnému… Hamranovi štipľavú výzvu!

————————–

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds