Projekt Staráme sa: Pomáhať sa má najprv našim ľuďom slovenským. Aj v okrese Veľký Krtíš

Kamaráti! Tak, ako sme vám sľúbili, po mesiaci sme sa s našou pravidelnou pomocou vrátili na slovensko-maďarskú hranicu, do obce Slovenské Ďarmoty.

Tu spoločne pomáhame otcovi Milanovi, ktorý sám, v skromných podmienkach a s podlomeným zdravím, vychováva 5 detí.

Náš kolega Alexander Kakoš rodine zabezpečil nákup základných potrebných potravín, ktoré sú tu vždy nedostatkovým tovarom… veď deti síce rastú ako z vody, no nielen z nej.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Deň matiek sme oslávili aj v našom sociálnom projekte Staráme sa. Pretože naša pomoc…

————————-

Zdroj fotiek: SHO:sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds