Noviny Právo Národa: Krajniak hovorí o snahe zorganizovať progresívny puč. Róbert Švec to ale ešte vyšperkoval…

Dámy a páni. „Návrh na vyslovenie nedôvery vláde je pokus o progresívny puč. Progresívne strany SaS, Hlas a PS chcú vymeniť vládu bez volieb, lebo jednou z variant je úradnícka vláda,“ vyhlásil minister Milan Krajniak.

Konštatujem: Neviem posúdiť či ide o progresívny puč, inak, musím pochváliť Krajniaka za kreatívne spojenie, progresívny puč, páči sa nám toto spojenie,  ale v každom prípade opäť konštatujem, že Slovensku po parlamentných voľbách reálne hrozí vláda Hlasu + SaS + Progresívneho Slovenska. A taká vláda by bola pre náš štát ešte väčšou katastrofou akou je súčasná organizovaná skupina vládnych zločincov okolo Hegera.

Ak je súčasná vláda suterénom, politickým a aj ľudským, prípadná nová vláda, by bola hodnotovou žumpou, ktorej hlavnými témami by boli aj zločinecké agendy multi-kulti a LGBTI.

A preto opäť zdôrazňujem, že ak bude väčšina Slovákov stále fičať na teórii menšieho zla a prepadnutého voličského hlasu, hrozí nám scenár, ktorý som popísal. A to by bol posledný klinec do rakvy slovenského Slovenska. A to naozaj chcete, dámy a páni? Neverím!

Takže, moji drahí Slováci. Hore hlavy, jasnú myseľ, priamy pohľad a podporujeme cestu rovnú, cestu cti, cestu slovenskú. Podporujeme Slovenské Hnutie Obrody.

A ešte jedna poznámka: Mnohí Slováci si nevedeli predstaviť, že po katastrofe s názvom Kiska, príde ešte väčšia pohroma. A prišla, Čaputová.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec: To, čo vláda predviedla je mačkopes, ktorý z dlhodobého hľadiska nerieši situáciu v oblasti energetickej…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds