Róbert Švec k možnému povaleniu vlády: To si niektorí nezaradení poslanci užijú štedré vianočné sviatky…

Dámy a páni. Médiá informujú: Sulík zavelil, vláda je na spadnutie. Začína sa boj o hlasy poslancov: OĽaNO hovorí o zmluve s diablom. Kedysi silný tandem, dnes najväčší rivali. Spor medzi lídrom OĽaNO Igorom Matovičom a šéfom SaS Richardom Sulíkom vyvrcholil odchodom liberálov z vlády. Menšinová vláda odvtedy funguje na tenkom ľade, v parlamente rozhoduje líder Sme rodina Boris Kollár a tlaky na povalenie vlády a predčasné voľby sú silnejšie, než kedykoľvek predtým.

Môj názor: To zas budú lietať úplatky krížom-krážom v slovenskom parlamente. Jedni dostanú ponuku, ktorá sa neodmieta, aby podržali organizovanú skupinu vládnych zločincov pri moci a ďalší dostanú ponuku, ktorá sa neodmieta, aby vláda padla.

To si niektorí nezaradení poslanci užijú veselé, ale najmä štedré vianočné sviatky, vďaka prehnitému politickému systému, ktorý momentálne vládne v našom štáte slovenskom.

A aj preto dlhodobo komunikujeme, že ak sa niekto stane poslancom slovenského parlamentu prostredníctvom kandidátky strany XY a po nejakom čase sa rozhodne z poslaneckého klubu spomínanej strany vystúpiť a stať sa nezaradeným poslancom, jeho mandát musí zaniknúť a na jeho miesto nastúpi ďalší v poradí za stranu XY.

Iba tak zamedzíme korupčnému bordelu a nestabilite, aké posledné roky zažívame na slovenskej politickej scéne. Poriadok a disciplína musia byť opäť obnovené. Zabezpečíme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Krajniak hovorí o snahe zorganizovať progresívny puč. Róbert Švec to ale ešte vyšperkoval…

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds