FOTO. Projekt Staráme sa: Mikuláš úradoval už aj na Gemeri. Tak je to správne. Veď je jeho čas

Priatelia, včerajšou nedeľou oficiálne začal advent. Dovoľte nám preto popriať vám, aby bol pre vás pokojný, požehnaný a šťastný.

My sme si ho trochu predĺžili a radosť sme prostredníctvom mikulášskych balíčkov začali rozdávať už od polovice novembra.

V sobotu sme v tom pokračovali v okrese Revúca. Na Gemer nás náš Mikuláš poslal za malou Vikinkou, ktorej radosť sa nedá ani opísať. Fotografie snáď hovoria samy za seba.

Okrem toho, že sme Viki zaniesli balíček, sme jej mamine Paťke zaniesli aj nákup potravín. Ten sme vyskladali aj zeleninou od Zeleninárstva Rimavské Janovce a čerstvým mliekom z mliekomatu v obci Bottovo, čím sme opäť podporili našich miestnych ľudí práce.

Pomáhajme si navzájom, Slováci!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Mikulášske balíčky sme odovzdali aj deťom v meste Strážske a v okrese Trnava

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds