Projekt Staráme sa: Mikuláš svoju tohtoročnú púť započal vo Fiľakove. Nasleduje Strážske

Dámy a páni: Svätý Mikuláš svoje tohtoročné „turné“ započal vo Fiľakove a jedným ťahom potešil balíčkami dve deťúrence! Okrem balíčkov pre deti, plných dobrôt, venoval rodine aj nákup potravín.  

Sofinka a Matiasko mali veľkú radosť. A hoci je náš Miki veľký frajer, detí v našom sociálnom projekte je dosť a preto potrebuje pomôcť s naplnením balíčkov!

Ako? Dozviete sa TU. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť aj tým najmenším!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v októbri sme náš voľný čas využili na pomoc ľuďom v núdzi

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds