Róbert Švec poslal tvrdý odkaz vedeniu odborov v súvislosti s protiprávnym testovaním zamestnancov

Dámy a páni! K protiprávnemu povinnému testovaniu zamestnancov.

Čo robí vedenie odborov? Oni prví mali protestovať a vyzvať ľudí na štrajk a následne na generálny štrajk.

Pred pár dňami som konštatoval, že vedenie odborov je ako tie tri opičky: nepočujem, nevidím, nehovorím… Dnes svoje konštatovanie vyšperkujem a doplním, že vedenie odborov je ako skupina ľahkých žien z Krížnej, ktoré nohy roztiahnu každému, kto dobre zaplatí.

Vedenie odborov zradilo pracujúcich, zradilo zásady právneho štátu a je ďalším chorým prvok na slovenskej scéne a podľa toho budeme k nemu pristupovať!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic k zdražovaniu: Čo sme mohli a mali urobiť bol a je presný opak toho, čo robí vláda

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds