FOTO. Voľby 2022: Ján Michalík reaguje na predvolebné nenávistné prejavy v Rimavskej Sobote

Raz mu tá fixka vyschne alebo TAKTO to dopadne, keď politická konkurencia nevie zniesť fakt, že Slovenské Hnutie Obrody získava na sile aj v meste na Rimave.

Včera, keď som v Rimavskej Sobote prechádzal cez most na ul. Hostinského, zažil som „milé“ prekvapenie.

Dozvedel som sa zo svojho volebného pútača, že som NAZI /NACISTA/. Zaujímalo by ma, z akého dôvodu si toto o mne niekto myslí, pretože ja som sa takto nikdy neprofiloval, čo mi potvrdia aj Soboťania.

Tak isto som v SHO (za dva roky môjho členstva v ňom) ani raz, ani len náznakom, nepostrehol, že by niektorý z tých čestných, pracovitých ľudí dobrej vôle prejavoval sympatie k nacizmu a pod.

Preto budem rád, ak mi to autor príde povedať z očí do očí a nebude sa schovávať za takéto primitívne praktiky. Ak je chlap, príde. Určite veľmi dobre vie, kde v Rimavskej Sobote pôsobím. Ak si však „superhrdina“ z nášho mesta myslí, že Slovenské Hnutie Obrody v Rimavskej Sobote zastaví, tak sa hlboko mýli! Naša aktivita v Rimavskej Sobote sa bude len stupňovať.

Má sa (a nielen on) na čo tešiť.

Autor článku Ján Michalík je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Jaroslav Ščurka: Vlajka bieleho dvojkríža zaviala na ďalšom z tatranských končiarov

————————-

Liberáli sa nevedia zmesti do kože? Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds