FOTO. Projekt Staráme sa: Začíname pomáhať už aj okrese Partizánske. Slováci Slovákom

Dámy a páni. Dovoľte nám informovať vás, že sme cez náš sociálny projekt začali pomáhať ďalšej slovenskej rodine v tiesni. Tentokrát z okresu Partizánske.

V nej starí rodičia Mária a Tibor skromne, ale vzorne vychovávajú svoje dve vnučky – Emku a Katku. Pevne verím, že našou pomocou budeme prínosom aj tu a rodinka sa časom dostane z nepríjemnej situácie, v ktorej sa ocitla.

Touto cestou chceme verejne poďakovať Zlatke z Partizánskeho, ktorá starým rodičom pomáhala a dala nám o nej „echo“. Taktiež ďakujeme aj Marekovi a Betke, našej kolegyni, z Bratislavy, ktorí zabezpečili pre rodinku prvý nákup potravín, ale aj hygienických pomôcok.

Počas posledného týždňa sme pomohli aj v okrese Trnava, kde pomáhame otcovi, ktorý sám vychováva dve deti. Naposledy im naše kolegyne zo Záhoria priniesli svoj regionálny poklad – Stupavskú kapustu. Okrem nej sa im ušlo aj slovenského medu vysokej akosti. A aby nebolo málo, okrem iného, sme deťúrencom podarovali aj školské pomôcky, ktoré potrebuje na svoje štúdium.

A v pomoci slovenským rodinám v tiesni sme aktívni aj na slovenskom juhu. Práve tu, aj vo Fiľakove, už dlhodobo pomáhame mladej rodinke, kde vyrastajú dve detičky – malý Matiasko a malá Sofinka. Aj im sme vďaka vašej pomoci, mohli podať pomocnú ruku aj vo forme zeleniny, ktorú sme nakúpili v Zeleninárstvo Rimavské Janovce. Špeciálne poďakovanie patrí Evke z Rimavskej Soboty, ktorá pomohla hygienickými pomôckami, napríklad aj pracím práškom.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Dobrí ľudia opäť spojili sily a urobili Vianoce už v októbri

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Okres Partizánske.

Okres Trnava.

Fiľakovo.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds