Špión v službách USA Jaroslav Naď vťahuje Slovensko do vojnového konfliktu. Švec reaguje

Dámy a páni! Vojnový štváč a špión v službách USA Jaroslav Naď opäť táral a ohrozil životy občanov nášho štátu: „Keď získame alternatívu za S-300, budem rád, keď sa toho zbavíme. Ak to pomôže Ukrajine, bude rád, keď im to pomôže.“

Rusko však varuje organizovanú skupinu vládnych vojnových štváčov na Slovensku, že nedovolí, aby bol systém poskytnutý Ukrajine a že ho zničí!

Vládni blázni sa asi spamätajú až vtedy, keď začnú na Slovensku vybuchovať bomby. Alebo im ide práve o to? Vtiahnuť našu otčinu do vojny? Pomáhajme humanitárne, liekmi, potravinami, oblečením… , ale nie vojenským materiálom.

Prečítajte si celú moju výzvu ústavným činiteľom slovenským TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

 Prečítajte si tiež: Róbert Švec knokautoval zločinca Dzurindu: Vy rozprávate o práve a morálke? Na rukách máte krv…

————————-

Vojnový štváč a špión v službách USA Jaroslav Naď. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds