FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku podávame aj v okresoch Trnava a Veľký Krtíš

Náš sociálny projekt píše rôzne príbehy. Čoraz častejšie (za čo sme pravdaže vďační a radi) sa stáva, že tým, ktorým spoločne pomáhame, buď pomáhajú cez nás ďalším rodinám z projektu Staráme sa (napríklad čerstvou zeleninou, vajíčkami, oblečením…) alebo pomôžu aj nám.

Ukážkovým príkladom je aj Edo z okresu Trnava, ktorý našej Evke pomohol so stieračmi na aute a bol taký zlatý, že jej pomohol aj dofúkať kolesá.

Sme radi, že pomáhame ľuďom, ktorí nie sú sebeckí a vedia, chcú a neváhajú podať pomocnú ruku iným. Presne tak, ako otec dvoch detí, Edo.

A aj vo februári sa pani Estera a jej vnuk Ľudo spolu s vnučkami Jasmínkou a Terezkou z Veľkého Krtíša mohli potešiť z našej pomoci.

Okrem potravín sa im ušlo aj z drogérie, ktorú nám do projektu venovala naša úžasná podporovateľka Majka z Banskej Bystrice. Ďakujeme, Majka a všetci dobrí ľudia, ktorí nám pomáhate pomáhať. Aj na Novohrade. Pomáhajme si, Slováci!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Projekt Staráme sa. Komárno: Keď sa v jednom projekte stretnú skvelí ľudia, výsledok…

————————-

Okres Trnava

Okres Veľký Krtíš

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds