FOTO. Projekt Staráme sa: V Košiciach tiekla krv. Pretože muži SHO opäť robili…

V pondelok opäť tiekla krv. Tentokrát v Košiciach. Muži Slovenského Hnutia Obrody sviatočný Deň vzkriesenia slovenčiny (14. február 1843) oslávili robením dobrých skutkov.

Pavol Poprocký a Ján Michalík z okresu Rimavská Sobota v druhom najväčšom slovenskom meste darovali tú najvzácnejšiu tekutinu na svete.

Priatelia, neváhajte a pomáhajte takýmto spôsobom (ak vám to zdravotný stav povoľuje) aj vy! Ján Michalík takto pomohol už niekoľkýkrát a Pavol Poprocký už presne 33-krát! V mene tých, ktorí to potrebujú, ďakujeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Projekt Staráme sa. Komárno: Keď sa v jednom projekte stretnú skvelí ľudia, výsledok…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

Muži SHO: Pavol Poprocký a Ján Michalík.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds