Projekt Staráme sa: Mimoriadna VÝZVA pomoci pre deti, ktoré prišli o svojho otca…

Kamaráti. Jednu výzvu na pomoc s palivovým drevom je už úspešne za nami TU a už vás, drahí priatelia, prosíme o pomoc pre ďalšiu rodinu, ktorej pomáhame cez náš sociálny projekt.

Rodinu z okresu Veľký Krtíš, ktorú tvoria osirotené deti, ktoré len prednedávnom prišli o svojho milovaného otca Milana.  

Ešte sa nestihli ani spamätať zo straty človeka, ktorý žil iba pre nich a vyskočili prvé útrapy života, ktoré mal na starosti práve Milan. Jednou z nich bolo aj teplo domova, ktoré zabezpečoval každý rok on. Keďže teraz ho už, bohužiaľ, niet, rozhodli sme sa, že sa o slovo prihlásime my a najstaršiemu 18-ročnému synovi Kevinovi, ktorý vzorne zastúpil drahého zosnulého otca, pomôžeme aspoň tak, ako budeme (s vašou pomocou) vedieť.

Neradi by sme boli, keby Kevina a jeho štyroch súrodencov na blížiace sa Vianoce a zimu sužovali problémy s teplom vo svojom skromnom príbytku. PRETO VYHLASUJEME VÝZVU na pomoc s palivovým drevom, či briketami pre tieto deti a úctivo vás žiadame, aby ste priložili ruku k dielu.

V prípade, ak chcete deťom pomôcť priamo drevom alebo briketami, kontaktujte Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa, mailom na staramesa@sho.sk a s ním dohodnete podrobnosti vašej pomoci. Alebo ak máte záujem pomôcť finančne, tak ľubovoľný príspevok môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR PSS – drevo.

Dajme srdcia dokopy, SPOLOČNE sa nám to podarí!

O tom, že to s takouto pomocou myslíme smrteľne vážne, ste sa mohli presvedčiť aj v minulosti TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: V rodine, ktorej pomáhame zomrel otec 5 detí. A my sa snažíme…

————————–

Vpravo na obrázku je člen SHO Alexander Kakoš, ktorý rodine pravidelne pomáha. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds