FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku sme podali aj v Trenčianskych Tepliciach

Horúčavy?! Pokiaľ ide o pomoc slovenským rodinám v tiesni z nášho úspešného sociálneho projektu, tie nás nezaujímajú.

Ak raz niečo slovenským rodinám sľúbime, tak to dodržíme. Presne tak, ako naša kolegyňa Erika Löbbová s jej chlapcami, ktorí podali pomocnú ruku mame Miške a jej dvom ratolestiam v Trenčianskych Tepliciach.

Ďakujeme, že ste v tom spoločne s nami.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Nitra: Ľudia SHO pomáhajú aj v lete. Prečo? Pretože slovenské rodiny…

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds